Dutyhook 3D-prinditud M10 vaheseib, must plast

Rohkem vaateid

Dutyhook 3D-prinditud M10 vaheseib, must plast
2,10 €
3D-prinditud M10 vaheseib kinnitatud detailide vahel distantsi hoidmiseks. Läbimõõdud on suure seibi mõõdus: siseläbimõõt on 10,5 mm ja välisläbimõõt 30 mm. Vali toote kõrgus enne ostukorvi lisamist. Kui soovitud kõrgust ei ole nimekirjas, vali lähim mõõt ja kirjuta soovitud kõrgus tellimuse kommentaari.

Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toode on maksimaalselt täidetud (100% täidis). Toote trükikihi kõrgus on 0.2 mm. Tehtud musta värvi PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Võib kasutada välitingimustes. Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile.

Dutyhook prindib tooted Eestis ise.

* Nõutud väljad

Lisainfo

Lisainfo

Materjal PET-G
Diameeter, mm 10
Keere M10x1,5
Kirjeldus

Info

3D-prinditud M10 vaheseib kinnitatud detailide vahel distantsi hoidmiseks. Läbimõõdud on suure seibi mõõdus: siseläbimõõt on 10,5 mm ja välisläbimõõt 30 mm. Vali toote kõrgus enne ostukorvi lisamist. Kui soovitud kõrgust ei ole nimekirjas, vali lähim mõõt ja kirjuta soovitud kõrgus tellimuse kommentaari. Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toode on maksimaalselt täidetud (100% täidis). Toote trükikihi kõrgus on 0.2 mm. Tehtud musta värvi PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Võib kasutada välitingimustes. Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile. Dutyhook prindib tooted Eestis ise.
Arvamused

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.