Liigendnuga 130, roostevaba tera ja alumiiniumist käepidemega

Rohkem vaateid

Liigendnuga 130, roostevaba tera ja alumiiniumist käepidemega
10,00 €
Roostevabast terasest lukustuva teraga liigendnuga. Ergonoomilise alumiiniumist käepidemega nuga istub hästi ka suuremasse kätte. Noateral asetsev ava võimaldab vajadusel kiiresti nuga avada ühe käega. Libisemisevastane osaliselt hambuline noaselg tagab täieliku kontrolli noa kasutamise ajal. Noal on vööklamber ja ava paela kinnitamiseks. Roostevabast terasest tugeva lehekujulise tera mõõdud on 55x33x2,6mm. Kokkupandud noa mõõdud on 80x42x12(vööklambriga 20)mm.
Lisainfo

Lisainfo

Kaal, g 102
Materjal Multi
Pikkus, mm 130
Kirjeldus

Info

Roostevabast terasest lukustuva teraga liigendnuga. Ergonoomilise alumiiniumist käepidemega nuga istub hästi ka suuremasse kätte. Noateral asetsev ava võimaldab vajadusel kiiresti nuga avada ühe käega. Libisemisevastane osaliselt hambuline noaselg tagab täieliku kontrolli noa kasutamise ajal. Noal on vööklamber ja ava paela kinnitamiseks. Roostevabast terasest tugeva lehekujulise tera mõõdud on 55x33x2,6mm. Kokkupandud noa mõõdud on 80x42x12(vööklambriga 20)mm. Toodetud hiinas saksa turustaja Marinetech tellimusel.

Kasutamine:
Noa avamiseks pööra kätte võetud noa tera pöidlaga käepideme ette kuni kuuled lukustumise klõpsu.
Noa sulgemiseks hoia nuga näppudega külgedelt, vajuta pöidlaga noa küljel asuvat nuppu ja lükka nimetissõrmega tera kokku.
Kuivata märjaks saanud nuga ja võimalusel jäta enne hoiustamist avatult kuivama.
Järgige noa kasutamisel tavapäraseid ettevaatusabinõusid.
Ärge kunagi avage seeklit lahtise noateraga (noatera avaga) rakendades jõudu liigendnoa tera sulgemise suunas.

Arvamused

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.