Dutyhook 3D-prinditud M6 mutrinupp, must plast

Rohkem vaateid

Dutyhook 3D-prinditud M6 mutrinupp, must plast
1,56 €
3D-prinditud nupp M6 poldi või mutri nupu abil pööramiseks. Nupu sisse lukustub kuuskant peaga polt või kuuskant mutter. Vali toote printimise kihi kõrgus enne ostukorvi lisamist (Suurem number - kiirem ja odavam. Väiksem number - tugevam, ilusam ja kallim. Pildil on 0,2 mm kihi kõrgusega näidis.)

Nupu kõrgus 12 mm ja läbimõõt 22 mm. Nupu põhja paksus 3 mm ja läbimõõt 15,5 mm. Õige asendi jaoks tõmmake mutter nupu sisse teiselt poolt poldiga.

Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toode on maksimaalselt täidetud (100% täidis). Tehtud musta värvi PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Võib kasutada välitingimustes. Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile.

Dutyhook prindib tooted Eestis ise.

* Nõutud väljad

Lisainfo

Lisainfo

Kaal, g 3.4
Materjal PET-G
Diameeter, mm 6
Kirjeldus

Info

3D-prinditud nupp M6 poldi või mutri nupu abil pööramiseks. Nupu sisse lukustub kuuskant peaga polt või kuuskant mutter. Vali toote printimise kihi kõrgus enne ostukorvi lisamist (Suurem number - kiirem ja odavam. Väiksem number - tugevam, ilusam ja kallim. Pildil on 0,2 mm kihi kõrgusega näidis.) Nupu kõrgus 12 mm ja läbimõõt 22 mm. Nupu põhja paksus 3 mm ja läbimõõt 15,5 mm. Õige asendi jaoks tõmmake mutter nupu sisse teiselt poolt poldiga. Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toode on maksimaalselt täidetud (100% täidis). Tehtud musta värvi PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Võib kasutada välitingimustes. Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile. Dutyhook prindib tooted Eestis ise.
Arvamused

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.