Dutyhook 3D-prinditud kaabliklamber 18 - 30 mm lauaservale, plast

Rohkem vaateid

Dutyhook 3D-prinditud kaabliklamber 18 - 30 mm lauaservale, plast
1,92 €
3D-prinditud 18-30 mm paksu laua- või riiuliplaadi serva alla kaablite kinnitamise klamber. Toote laius on 12 mm, laua servast 18 mm peal ja 24 mm all. Kaablite pesa on 10 x 21 mm Vali lauaplaadi kõrgus ja toote värv enne ostukorvi lisamist. Vali võimalikult täpne, või komakohaga mõõdu korral lähim suurem mõõt. Lisa kaablid klambri pesasse ja selle järel pane klamber laua serva külge (laua külge pannes pesa ava mõõt väheneb ja jämedamaid kaableid ei saa lisada). Paari sekundiga on klamber paigas ja kaablid ei ripu enam juhuslikes kohtades üle laua serva.

Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toote trükikihi kõrgus on 0.15 mm. Tehtud PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile.

Dutyhook prindib tooted Eestis ise.

* Nõutud väljad

Lisainfo

Lisainfo

Kaal, g 0
Materjal PET-G
Kirjeldus

Info

3D-prinditud 18-30 mm paksu laua- või riiuliplaadi serva alla kaablite kinnitamise klamber. Toote laius on 12 mm, laua servast 18 mm peal ja 24 mm all. Kaablite pesa on 10 x 21 mm Vali lauaplaadi kõrgus ja toote värv enne ostukorvi lisamist. Vali võimalikult täpne, või komakohaga mõõdu korral lähim suurem mõõt. Lisa kaablid klambri pesasse ja selle järel pane klamber laua serva külge (laua külge pannes pesa ava mõõt väheneb ja jämedamaid kaableid ei saa lisada). Paari sekundiga on klamber paigas ja kaablid ei ripu enam juhuslikes kohtades üle laua serva. Prinditakse tellimisel. Tarne on üks-kaks päeva tellimusest. Toote trükikihi kõrgus on 0.15 mm. Tehtud PET-G materjalist (tavaliselt kasutatakse plastpudelite tootmisel). Ei ole ette nähtud raskele koormusele ega kõrgele temperatuurile. Dutyhook prindib tooted Eestis ise.
Arvamused

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.