Kontakt

Küsimustega palun saatke meil info@dutyhook.eu Oleme võtnud eesmärgiks meilidele vastata vähemalt sama või järgmise tööpäeva jooksul. Tavalist poodi ja letiteenindust dutyhook.eu ei paku. Kaubad tagastada posti teel aadressil:

Dutyhook OÜ
Masti 5
11911 Tallinn

või tuua eelneval kokkuleppel Dutyhook Tuuker pakiautomaati

Meist

Dutyhook.eu poodi opereerib ja kauba eest arved esitab Dutyhook OÜ, Masti 5, 11911 Tallinn. Dutyhook  alustas tegevust 1996 aastal juhtimis ja konsultatsiooniteenuste pakkumisega. Alates 2004 aastast on Dutyhook projekteerinud ja ehitanud amfiib tüüpi veesõidukeid. Rohkem infot leiad www.amphibear.ee

Roostevaba kauba internetipoe avasime 2011 aasta lõpus. Dutyhook.eu eesmärk on pakkuda tavapärasest suuremat valikut roostevabu detaile. Poe ülesehituse ja kaupade kirjeldamisega anname tavapärasest rohkem informatsiooni ka igapäevaste kaupade kohta. Tootevalikull oleme lähtunud kiirest tarnest ja usaldusväärsest kvaliteedist. Kinnitustarvikud on valitud saksa firma Marinetech kataloogist  ja paaditarvikute valikut täiendab saksa firma Lindemann KG.

Dutyhook on saadud sõnadest duty - kohusetunne, pühendumus ja hook - konks. Ehk siis eestimeelselt on poe nimi kange konks.

Teie unistuste elluviimise nimel!


Mait Nilson ja Amphibear Atlandil

Mait Nilson
juhataja, tel 504 7967